Нові дати Міжнародної конференції з чорної смородини

Нові дати Міжнародної конференції з чорної смородини: побачимось у Львові 1-4 червня 2021 року!

Асоціація «Ягідництво України» та Міжнародна асоціація чорної смородини (IBA) продовжує працювати над організацією Сьомої Міжнародної конференцію з чорної смородини! Отже пропонуємо Вас запланувати нові дати події!

Сьома міжнародна конференцію з чорної смородини відбудеться 1-4 червня 2021 року у Львові.

 

«Ми намагаємося у всьому шукати й позитивні моменти. Так, через карантин ми змушені перенести подію на рік. Але з іншого боку, в нас буде більше часу, щоб зробити конференцію максимально продуктивною, цікавою та корисною!», – коментує Ірина Кухтіна, Президент Асоціації «Ягідництво України».

 

Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація на участь в Сьомій міжнародній конференції з чорної смородини буде відкрита вже наступного тижня. Причому, до кінця 2020 року діятимуть найбільш вигідні умови, як для відвідувачів заходу, так і для учасників експозиції, партнерів та спонсорів.

 

Місце проведення : Premier Hotel Dnister – найгостинніший готель Львова з неймовірною панорамою краєвидів Старого Міста, що відкривається з його вікон

https://dnister-hotel.phnr.com/

 

Програма конференції включатиме в себе як актуальні та цікаві презентації від провідних аналітиків, експертів і практиків України та світу, так і практичний бізнес-тур одразу на три провідні підприємства регіону з різною спеціалізацією. Крім того, протягом заходу проходитиме експозиція, в якій візьмуть участь лідери з постачання МТР, обладнання, садибного матеріалу тощо.

 

Родзинкою конференції стане конкурс на кращі вироби зі смородини, як то джеми, пастила, настоянки тощо. Переможців конкурсу обиратимуть 5 членів журі, серед яких будуть представники галузі, ЗМІ, місцевої адміністрації та провідні спеціалісти сектору.

 

План Заходу:

 

1 червня: ввечері, до офіційного початку конференції відбудеться засідання Правління IBA та зустріч робочої групи з агрономії. Для зацікавлених людей ми зробим запрошення пізніше.

 

2 червня: Пленарна частина конференції. Робота Експозиції. Проведення Конкурсу продуктів із чорної смородини

 

3 червня: Виїзний день з візитами на три підприємства регіону

 

4 червня з 9.00-12.00 Огляд світового ринку смородини очима міжнародних експертів. Підведення підсумків Конференції.

 

 

З питань участі у Форумі, а також партнерства і спонсорства звертайтесь, будь ласка

 

Тетяна Смірнова, менеджер проектів Асоціації «Ягідництво України»

+38 (067) 266-15-73

+ 38 (067) 487-37-40

tetianasmirnova@uaberries.com.ua

 

Олена Каіжен, виконавчий директор Асоціації «Ягідництво України»

+38 (067) 504-49-90

elenakaijen@uaberries.com.ua